Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Rugpjūčio 6 d. programa

Pristatomos knygų parodos: „Neatrasta Lietuva: žmonės, istorija, gamtos stebuklai“; „Mada. Kostiumo istorija. Mados dizaineriai“.

Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi.
11–12 val. Proto mankšta su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru. Metaliniai galvosūkiai ir raidžių dėlionės.
11–12.30 val. Literatūrinė-edukacinė pamoka suaugusiems „Gelmių šviesa“ su biblioterapeute, poete Jūrate Sučylaite. Iš ciklo „Knygos kasdienybei“ (Projektas „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“).
14–15.30 val. Edukacija vaikams „Laksto žeme, lekia vėju. Kas?“. Laukia smagios užduotėlės ir darbelis apie Lietuvos paukščius.
16 val. Meditacija, kaip pagalba sau ir kitiems: susitikimas su psichologu, dėmesingo įsisamoninimo mokytoju Pauliumi Rakštiku. (Projektas „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“). Skaityti daugiau...
17–19 val. „Poezijos posmai, virtę dainomis“ („Poezijos pavasaris“). Dalyvauja: Lietuvos dainuojamos poezijos kūrėja ir atlikėja Ilona Papečkytė, poetė, menininkė, dainų atlikėja Meilė Sposmanytė, moksleivė, dainų autorė ir atlikėja Emilija Petrošaitė, klaipėdiečio poeto Alfonso Navicko tekstais sukurtas dainas atliks Nomeda Domarkaitė-Budrienė, Stasys Lukauskas, kompozitorius ir dainų atlikėjas Aloyzas Žilys.

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Dalintishttps://www.facebook.com/events/612570029394841/