Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilie tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 30 d. programa

Pristatomos knygų parodos: „Neatrasta Lietuva: žmonės, istorija, gamtos stebuklai“; „Mada. Kostiumo istorija. Mados dizaineriai“.

Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi.
12–14 val. Edukacinė pamoka suaugusiems „Lietuvių etnografinės vertybės – vilnos kelias“ su menininke Oksana Graužiniene. Kiekvienas galėsime prisiliesti prie vilnos ir kažką originalaus netikėto sukurti. Vietų skaičius ribotas! (Projektas „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“). Skaityti daugiau... Renginus vyks Centrinėje bibliotekoje (Turgaus g. 8)
14–16 val. Eurodesk Lietuva. Ateik smagiai praleisti laiką (žaisime „Jenga“ žaidimą) ir sužinoti viską apie jaunimo mobilumo galimybes (savanorystė, stažuotė, darbas, jaunimo mainai)! Skaityti daugiau... Renginus vyks Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9)
17 val. Muzikinė-literatūrinė kompozicija „Laimės versmės“. Eilėraščius skaitys poetė, psichologė Laima Petronienė, muzikos kūrinius atliks klasikinės muzikos trio: Dana Tregub (altas), Matvej Goldberg (violončelė), Laura Kasinskaitė (obojus). Skaityti daugiau... Renginus vyks Centrinėje bibliotekoje (Turgaus g. 8)

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Dalintishttps://www.facebook.com/events/612570029394841/