Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Renginiai perkeliami į centrinę biblioteką (Turgaus g. 8)

Liepos 31 d., penktadienį, Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje vyks du suaugusiems skirti renginiai.

12 val. kviečiame dalyvauti edukacinėje pamokoje „Lietuvių etnografinės vertybės – vilnos kelias“ kartu su menininke, edukacinių-terapinių veiklų organizatore Oksana Graužiniene. Pamokos metu sužinosite ne tik apie išskirtines vilnos savybes, bet ir į kokius stebuklus tinkamai naudojama ji gali pavirsti Jūsų rankose. Kartu su menininke O. Graužiniene aptarsime ir įsigilinsime į kiekvieną kūrybos proceso etapą, mokysimės kūrybiškai mąstyti, o nesėkmės atveju – transformuoti pirminę idėją ir sukurti kažką originalaus, netikėto.

17 val. maloniai nustebins muzikinė-literatūrinė kompozicija „Laimės versmės“. Eilėraščius skaitys poetė, psichologė Laima Petronienė, muzikos kūrinius atliks klasikinės muzikos trio: Dana Tregub (altas), Matvej Goldberg (violončelė), Laura Kasinskaitė (obojus).

Klausysimės įkvepiančios, dvasinį pasaulį nuskaidrinančios kūrybos, kalbėsimės apie kasdienes patirtis, įvairius išgyvenimus, savęs pažinimą ir gyvenimo prasmės ieškojimą. L. Petronienė yra išleidusi tris poezijos knygas – „Tai – kaip sodų žydėjimas“, „Tu – tai viskas“, „Tik prisimink – juk Tu esi Šviesa“, kurios apima autorės kūrybos dešimtmetį, paliečia savasties šaknis, įkvepia žmogų, kilsteli jo dvasią bei kviečia pažvelgti į savo vidų ir pamatyti, kad kiekvienas esame sukurtas iš meilės ir šviesos.

Autorė rašo ir eiles vaikams, kuria eilėraščius dzūkų tarme; kartu su bardais organizuoja įvairius poezijos ir muzikos vakarus. Dalį L. Petronienės įgarsintų kūrinių galima rasti YouTube kanale.

„Ieškodama savęs aš įsitikinau, kad niekur kitur laimė negyvena, o tik mumyse. Ji teka iš mūsų vidaus į gyvenimą ir tuomet pats paprasčiausias gyvenimas tampa nuostabus, – sako autorė. – Mums tereikia atsisukti į savo vidų ir prisiminti, kas mes esam iš tikrųjų. Apie tai ir mano kūryba“.

Renginiai organizuojami įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/208453213905319/

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!