Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Kultūrinė programa „Pėdink į Girulius“.
Rugpjūčio 5 d., trečiadienį, 18.00 val. kviečiame į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinį (Šlaito g. 10A), kur vyks ansamblio „Oboe con Archi“ koncertas „Vasaros spalvos“. Atlikėjai: Rima Tamošiūnaitė (smuikas), Dana Tregub (altas), Vilija Gaižauskaitė-Veličkienė (violončelė), Matvej Goldberg (violončelė), Laura Kasinskaitė (obojus).

Koncerto metu girdėsite klasikinės muzikos kūrinius, kurių melodijos primins spalvingą puokštę, pakvies pasvajoti ir pakeliauti romantiškais vasaros takais. Skambės E. Morricone „Gabrieliaus obojus“, K. Debiusi „Le petit negre“, J. S. Bacho „Gavotas“, F. F. Hendelio „Maršas“, G. Holsto ,,Brook Green siuite“ ir kiti kūriniai.

Rūpindamiesi vieni kitų saugumu, labai prašome renginio metu dėvėti apsaugines kaukes.