Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Šią vasarą į vėluojančio „Poezijos pavasario“ rengėjų gretas įsilieja ir Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka. Liepos 29 dieną, trečiadienį, 12 val., Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame į poezijos popietę vaikams – susitiksite su vaikų poetais Zita Gaižauskaite, charizmatiškaisiais Sigitu Poška ir Pauliumi Norvila. Renginyje daineles iš šviesios atminties Rimanto Černiausko sliekų pasakų padainuos bardas Jonas Baltokas

Tą pačią dieną, 17 val. kviečiame į skaitymus „Tarp tiltų“. Eiles skaitys poetai: Jūratė Sučylaitė, Sigitas Poškus, Paulius Norvila, Antanas Stanevičius, Sigitas Kancevyčius, jaunieji poetai, gimnazistai – Linas Daugėla ir Mūza Svetickaitė. Kultūros puoselėtoja Kornelija Stasiulienė skaitys Romo Žvaigždino eiliuotas miniatiūras. 

Kitą savaitę, rugpjūčio 6 d., ketvirtadienį, 17 val. kviesime į poezijos ir dainų vakarą „Poezijos posmai, virtę dainomis“. Dalyvaus: Lietuvos dainuojamos poezijos kūrėja ir atlikėja Ilona Papečkytė, poetė, menininkė, dainų atlikėja Meilė Sposmanytė, moksleivė, dainų autorė ir atlikėja Emilija Petrošaitė. Renginį ves Birutė Skaisgirienė ir Jūratė Sučylaitė.

„Poezijos pavasaris“ – tarptautinis poezijos festivalis, rengiamas nuo 1965 metų.

Renginiai nemokami. Kviečiame dalyvauti!

Dalintishttps://www.facebook.com/events/656393545220522/

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!