Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys (Tilžės g. 9)

Renginys vyks Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9)

Liepos 31 d. nuo 14 iki 16 val. kviečiame į susitikimą su Eurodesk Lietuva atstovais, kurio metu sužinosite apie jaunimo galimybes bei mobilumo programas. Žaisime „Jenga“ – visame pasaulyje žinomą ir beprotiško populiarumo sulaukusį žaidimą.

Eurodesk Lietuva – europinis informacinis tinklas, veikiantis 36 Europos valstybėse ir nemokamai teikiantis jaunimui informaciją apie mobilumo galimybes (savanorystė, darbas, praktika, stažuotės, jaunimo mainai, mokymosi galimybės).

„Jenga“ žaidimas labai paprastas ir lengvas, tačiau dėl to tik dar smagesnis! Žaidimą gali žaisti net patys mažiausi! Žaidime iš medinių blokelių statomas bokštas. Žaidėjai paeiliui viena ranka iš bokšto vidurio traukia po vieną blokelį ir uždeda jį ant bokšto viršaus, tuo tarpu atsakydami į klausimą ar atlikdami užduotį užrašytą ant blokelio. Viską daryti reikia labai atsargiai, kad bokštas nesugriūtų! Kuo ilgiau žaidžiama, tuo aukštesnis bokštas pastatomas ir tuo sudėtingesnis bei azartiškesnis tampa žaidimas. Norint nepralaimėti, reikia būti įžvalgiam, kantriam, tiksliai atlikti visus judesius ir, be abejo, pasitelkti išradingumą!

Ateik smagiai praleisti laiką ir sužinoti viską apie jaunimo mobilumo galimybes!

Užsiėmimas vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Interaktyvioje vasaros skaitykloje“, veikiančioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto).

Dalintis: https://www.facebook.com/events/205339537553572/

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!