Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

Iki liepos 31 d. kviečiame aplankyti Laikrodžių muziejaus parodą „Muziejus ant ratų“.

Parodoje susipažinsite su ryškiausiais laikrodžių korpusų pokyčiais skirtingose epochose. Kviečiame išgirsti muzikinės dėžutės garsą, paliesti laikrodžio reljefą, užuosti tvyrantį kvapą ir žvilgtelėti pro akutę į paslaptingą laikrodžio mechanizmą.

Taip pat visą mėnesį turėsite galimybę bibliotekoje išmėginti savo jėgas narpliojant edukacinį užsiėmimą „Meno pinklės“. Tapsite detektyvais, klaidžiosite po parodos ekspozicijos stendus ir bandysite įveikti suktas užduotis žemėlapiuose ir planšetiniame kompiuteryje.