Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilie tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 24 d. programa

Pristatomos knygų parodos: „Neatrasta Lietuva: žmonės, istorija, gamtos stebuklai“; „Mada. Kostiumo istorija. Mados dizaineriai“.

Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi.
11–12.30 val. Edukacinė pamoka-diskusija „Vaizduotės galia ir kūrybiškumas“: kūrybiškumą skatinantys teatro žaidimai su režisiere, teatro pedagoge Rasa Šimkute. (Projektas „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“).
14–15.30 val. Edukacinė programa vaikams „Piratų nuotykiai bibliotekoje“. Kartu su pirate „Kere“ pasinersime į piratišką gyvenimą, dalyvausime viktorinoje. Kiekvienas dalyvis galės „išplaukti“ į jūrą savo susikurtu piratišku laivu, pasipuošti nusipinta piratiška apyranke, bei dalyvauti tikrose lobio paieškose.
17.30 val. Dainuojamosios poezijos koncertas. Atlikėjai: Žydrūnė Adomaitienė (vokalas), Vilius Matijošaitis (Perkusija) ir Alvita Timašiova (smuikas). Renginys perkeliamas į rugpjūčio 5 d.

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Dalintis: