Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Kultūrinė programa „Pėdink į Girulius“ tęsiasi. Liepos 8 d. 18 val. kviečiame į muzikinę kompoziciją „Lietuvos literatūros istorijos spalvos“, skirtą poeto Henriko Radausko (1910–1970) 110-osioms gimimo metinėms. Atlikėjai – aktorė Virginija Kochanskytė ir saksofonininkas Laimonas Urbikas.

H. Radauskas – vienas žymiausių lietuvių poetų modernistų, estetas. Jo poezija išsiskiria spalvų, vaizdų bei garsų įvairove. Poetas gamtoje, aplinkoje, buityje ieško grožio, estetinių emocijų, meninės prasmės.

H. Radauskas visą laiką stengėsi nebūti toks kaip kiti. Jis siekė, kad jo kūryba būtų savita, o ne ką nors kopijuojanti. Jo eilėraščius sunku priskirti konkrečiai srovei – visa kūryba tarsi atskira srovė ar įvairių srovių samplaika.

2020 metų balandžio 23 d. minėjome Henriko Radausko 110 gimimo metines.

H. Radausko 110, į kūrybos viršūnę užkopė už Atlanto, tačiau esame dėkingi likimui, kad jo poezija pasklido ir prigijo Lietuvoje.

Laukiame Jūsų Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A).

„Pėdink į Girulius“ programa

Dalintishttps://www.facebook.com/events/648145659138532/