Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

Birželio 23 d. 17 val. kviečiame į Joninių koncertą su Jonu Baltoku ir JieDu (Vilija ir Ramūnu Šepučiais). Koncertas vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Interaktyvioje vasaros skaitykloje“, veikiančioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto).

Meilė muzikai ir poezijai į darnų trio sujungė bardą, Dpoezijos tinklapio įkūrėją, Dpoezijos festivalių rengėją, nepamainomą kultūrinių vakarų puošmeną ir puikų poezijos skaitovą Joną Baltoką ir du nemažiau talentingus, publikos mylimus ir gerbiamus Klaipėdos „Pilies“ teatro aktorius, renginių vedėjus Viliją Gruodytę-Šeputienę ir Ramūną Šeputį.

Joninių koncerto repertuare – dainuojamoji poezija, folkas, džiazas, svingas. Koncerte skambės autorinės ir mylimų lietuvių poetų tekstais dainos.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Dalintis: https://www.facebook.com/events/932250490551523/

„Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginių programa