Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

Birželio 20 d. 12 val. kviečiame į susitikimą-edukaciją šeimai „Pasakiška kelionė į dangų“ su aktore ir pasakotoja Kristina Savickyte. Seksime pasakas garsais, rankomis, kūnu, įgyvendinsime namų teatriuko idėją. Susitikimas vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Interaktyvioje vasaros skaitykloje“, veikiančioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto).

Kristina tiki, kad bendra kūrybinė veikla yra puikus būdas auginti ne tik vaikų, bet ir tėvų, senelių, kūrybiškumą, megzti ryšius, kurti tradicijas ir prisiminimus vaikams. „Kaip mes – tėvai – turime savo vaikystės pasakas, taip ir saviesiems vaikams galime dovanoti ypatingą pasakų patyrimą, kai visa šeima drauge – niekas niekur neskuba, atsipalaiduoja ir atsiveria visai kitoje šviesoje, nei kasdieniame rūpestyje”, – sako Kristina Savickytė.

Dalintis https://www.facebook.com/events/959300677845195/

Laukiame visų – vaikučių, tėvelių ir jų senelių! Renginys nemokamas.

„Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginių programa