Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Birželio 20 d. 15 val. kviečiame į susitikimą su knygos „Neleisk angelui nukristi nuo peties“ autoriumi Audriumi Skačkausku. Renginio vedėja Dalia Kanclerytė.

Audrius Skačkauskas 12 metų gyveno Klaipėdoje, čia studijavo, dirbo „Lalūnoje“, „Balticum TV“. Jau 15 metų žurnalistinio darbo radijuje ir televizijoje. Gyvenimui įpusėjus Audrius įklimpo į alkoholizmo liūną. Siekdamas iš jo išsivaduoti kreipėsi pas kunigą – egzorcistą, kuris patarė jam rašyti.

Taip pradėjo keistis jo gyvenimas. Metė žurnalistiką, nustojo gerti ir pradėjo rašyti noveles, esė ir net humoreskas iš savo gyvenimo. Stebėdamas save ir aplinką jis surasdavo visada teigiamų dalykų ten, kur atrodė neįmanoma įžvelgti prošvaistės. Net susirgęs onkologine liga jis nenustojo rašyti apie tai, kaip jaučiasi pats, jo artimieji ir besigydantys nuo šios ligos žmonės.

Greitai sulaukęs populiarumo savo rašiniais socialiniuose tinkluose jis nutarė visas savo istorijas sudėti į knygą „Neleisk angelui nukristi nuo peties“. Knyga gavosi autoironiška, bet kartu labai jautri ir gyvenimiška, nes nei viena istorija nesugalvota. Kaip dabar madinga sakyti – viskas paremta tikrais faktais.

Audrius pasiilgo Klaipėdos, o Jūs Audriaus? Ateikite į susitikimą ir tie, kas pažįstate, ir tie, kas nori susipažinti saviironijos ir optimizmo nestokojančiu žmogumi!

Susitikimas vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Interaktyvioje vasaros skaitykloje“, veikiančioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto).

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Dalintishttps://www.facebook.com/events/266963781186206/

„Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginių programa