Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Birželio 16 d., antradienį, 17 val. kviečiame į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Interaktyvios vasaros skaityklos“ atidarymo koncertą, vyksiantį Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto). Koncerto metu skambės smuikininkės Linos Marijos Songailės (Domarkaitės) ir pianistės Aušros Vaitkutės atliekami Antonio Vivaldi, Robert Schumann, Eduardo Balsio ir kt. kūriniai.

Lina Marija Songailė (Domarkaitė) – jaunosios kartos smuikininkė, konkursų laureatė aktyviai koncertuojanti Europoje ir už jos ribų. 2014-2018 m. „Grammy“ apdovanojimą laimėjusio orkestro „Kremerata Baltica“, vadovaujamo legendinio smuikininko Gidon Kremer, narė. Su šiuo orkestru grota garsiausiose pasaulio koncertų salėse (Carnegie Hall, Suntory Hall, Elbphilharmonie, Berliner Philharmonie, Musikverein).

Aušra Vaitkutė – pianistė, tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatė. Pianistės biografijoje aktyvi koncertinė veikla. A. Vaitkutė pelnė apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose, aktyviai dalyvauja įvairiuose kamerinės muzikos koncertuose, yra koncertavus su kitais žinomais atlikėjais, tarp jų – smuikininkas Martynas Švėgžda von Bekker, operos solistė Aukse Petroni.
Šiuo renginiu pažymėsime veiklos šimtmetį švenčiančios bibliotekos 2020 m. interaktyvios kultūrinės-edukacinės laisvalaikio zonos po atviru dangumi atidarymą.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Dalintis: https://www.facebook.com/events/304777180547538/

„Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginių programa