Vieta:  Fotografijos konkursas

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, įgyvendindama Kultūros tarybos finansuotą projektą „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“, kviečia negalią turinčius asmenis dalyvauti fotografijos konkurse.

Negalia neretai tampa mūsų stiprybe, skatina mokytis, tobulėti, atskleisti savo gabumus ir siekti pripažinimo. Yra sakoma, kad niekas nežino kiek turi jėgų, kol jų neišbandė. Netgi tas, kuris manė esąs silpnas, gali pasirodyti neįtikėtinai stiprus. Todėl kviečiame tų stiprybių ieškoti kartu.

Kaip dalyvauti konkurse?
Karantino metu, kai apribotas judėjimas ir kitos galimybės, atverkime langą, išeikime į balkoną ar namo kiemą, apsidairykime ir išmaniuoju telefonu ar fotoaparatu užfiksuokime, ką pamatysime gražaus. Išrinkite vieną nuotrauką ir iki gegužės 21 d. atsiųskite el. p. bibliogr@biblioteka.lt. Siųsdami nuotrauką parašykite savo vardą, pavardę ir tel. nr., kuriuo galėtume su Jumis susisiekti. Originaliausių nuotraukų autoriai bus paskelbti gegužės 29 d., virtualios edukacinės pamokos metu. Laimėtus prizus įteiksime asmeniškai.

Tie, kas norėtų peržiūrėti pirmąją ciklo „Fotografijos projekcija“ paskaitą-edukacinę pamoką (sužinoti įdomių fotografijos istorijos faktų ir išgirsti naudingų patarimų, kaip fotografuoti), filmuotą medžiagą rasite: https://youtu.be/-ED4R95r7AA.