Jau 20 metų bibliotekos paskutinę balandžio savaitę kuria lankytojams šventinę nuotaiką, kviečia į parodas, konferencijas, susitikimus ar edukacijas. Šiemet Bibliotekų savaitės planus pakoregavo visuotinas karantinas. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka savo skaitytojus kviečia praverti virtualios bibliotekos duris ir sudalyvauti susitikimuose, edukacijose bei pasimėgauti nepaprastomis Katinėlio istorijomis iš bibliotekos lentynos.

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS, vaizdo įrašai bibliotekos Facebook paskyroje:
23 d. 10 val. tiesioginė Nacionalinės bibliotekų savaitės atidarymo transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos TV studijos. Jos metu bus paskelbti ir Geriausi metų bibliotekininkai!
23 d. 19 val. virtualus susitikimas su Andriumi Matuliu „Nardantis ir ne tik šuo“. Andrius Matulis pasakos apie 700 kilometrų kelionę baidare gražiausiomis Lietuvos upėmis, apie pavojus, kovą su vėjais, šmaikščius žvejus, mažąją kompanionę Dori ir kilnų tikslą, kuris buvo įgyvendintas su kaupu.
29 d. 15 val. Laukininkų bibliotekos nuotolinė edukacija „Pienėms pražydus“. Tęstinis užsiėmimas su mokytoja Tatjana Indriuliene – mokinsimės pasidaryti gėlę iš fetro.

NUOTOLINIAI MOKYMAI:

Balandžio 23, 24, 27 d. 11-13 val. Skaitmeninio raštingumo mokymai „Dokumentų kūrimas internete ir dalijimasis su kitais“ (grupė suformuota).
„Kinų kalbos ir kultūros“ video pamokos
„Išmani savigalba“ video pamokėlės

KITOS ĮDOMYBĖS SOC. TINKLUOSE IR BIBLIOTEKOS SVETAINĖJE

MIAU bibliotekėlėje
Balandžio 24 d. smagi Katinėlio istorija pagal knygutę „Išsilavinęs vilkas!“ (Becky Bloom, Pascal Biet). Bibliotekų savaitės proga į MIAU bibliotekėlę užsuka net vilkai. Ir tikrai negąsdinti lankytojų, o gerinti skaitymo intonaciją.
Balandžio 28 d. nepaprasta istorija pagal knygutę „Ieškomas knygų vagis triušis Ralfis“ (Emily MacKenzie).

Iššūkis #veidaknygė: kai knygos atgyja tavo rankose. Skaitytojų veidaknygių galerija jau atidaryta, o darbai mus pasiekia iš visos Europos. Prisijunk ir TU!