Vieta:  Tiesioginė transliacija Facebooke

VIENOS KNYGOS TERAPIJA keliasi į virtualią erdvę ir balandžio 21 d. 20 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys kviečia prisijungti prie pokalbio su Alex Monaco internete! Pašnekovas papasakos apie savo kelią į motyvatoriaus veiklą ir pateiks patarimų savigalbai prasmingo gyvenimo link!
Tiesioginė transliacija vyks Pempininkų bibliotekos Facebook paskyroje.

Transliacijos įrašas

Jei svečio dar nežinote, tai ALEX MONACO yra:

• #1 motyvacinių bestselerių autorius (5 knygos);
  • tinklaraštininkas (monaco.lt), padėjęs tūkstančiams žmonių išlipti iš emocinės duobės ir atsikratyti standartinio mąstymo;
  • 3K pokyčių sistemos ir granatos metodo kūrėjas;
  • Laimingos.lt, socialinio projekto Gyvos moterys ir ADF studijos įkūrėjas.

Alex Monaco ir jo partnerių sukurti internetiniai saviugdos mokymai (Onbo) 2014 m. buvo apdovanoti MIT — Masačiusetso technologijos universitete.

Nepraleiskite progos pasisemti žinių pokalbyje su Alex Monaco!

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba