Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13)

Balandžio 2-ąją šventėme žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo dieną. Turbūt nėra nei vieno, kas nežinotų šio autoriaus pasakų...

Šia proga įkurta nauja gatvė – ANDERSENO VIRTUALIOJI GATVĖ, skirta vaikams, kurie mėgsta piešti, kurti, lavinti savo meninius įgūdžius. Į gatvę kviečiami visi vaikai nuo 3 iki 15 metų. Aktyviausių gatvės lankytojų laukia prizai!

Taigi, nesnausk! Tau tereikia:

1. Nupiešti, nulipdyti ar kitaip kaip sukurti savo mėgstamiausius Anderseno pasakų herojus.
  2. Nufotografuoti ar nuskenuoti (jeigu tai piešinys).
  3. Atsiųsti mums el.paštu kalnupe@biblioteka.lt, nepamirštant nurodyti savo vardą, pavardę, amžių ir darbelio pavadinimą.

Laukiame jūsų Anderseno gatvėje! Visą balandžio mėnesį!