Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su viešosiomis bibliotekomis, kviečia skaitytojus dalyvauti kūrybiškiausios knygų anotacijos konkurse ir pristatyti savo mėgstamiausias knygas.

Prisidėdami prie šio konkurso skatiname ir jus pasidalinti savo namų bibliotekos knygomis. Svarbiausia sąlyga yra KŪRYBIŠKUMAS, todėl anotacija gali būti eiliuota, akademinė, eseistinė, parodijinė, filmuota… SVARBU, kad būtų galima matyti ir susipažinti su Jūsų namų bibliotekos knygomis, o anotacija atsispindėtų, koks yra knygos pasaulis ir kaip knygą vertinate Jūs! Pristatoma knyga turi būti grožinės literatūros kūrinys (poezija, proza, drama, esė).

Aprašykite, nufotografuokite, nufilmuokite ar kita forma pristatykite savo knygų lentynos lobynus ir anotaciją iki balandžio 14 d. siųskite adresu konkursai@lnb.lt. Laiške nurodykite vardą, pavardę arba slapyvardį.

Balandžio 17 d. specialios vertinimo komisijos išrinkti 10 kūrybiškiausių darbų bus skelbiami Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „Facebook“ paskyroje. Tuomet balsas bus suteikiamas skaitytojams – visi norintys galės balsuoti ir palaikyti patikusią anotaciją.

Balandžio 20 d. bus paskelbti keturi laimėtojai (2 išrinkti komisijos ir 2 skaitytojų), jie bus apdovanoti Lietuvos nacionalinės bibliotekos įsteigtais prizais!

Konkurso sąlygas ir daugiau informacijos rasite čia.