dramokr.jpg

Patiko bibliotekos kuriamos veidaknygės? Skelbiame veidaknygės iššūkį Jums!

Kalnupės bibliotekos darbuotojų kuriamos veidaknygės netikėtai socialinėje erdvėje susilaukė ne tik vartotojų, bet ir žurnalistų dėmesio. Tai – smagus kūrybiškas žaidimas su knygų viršeliais – atrodytų, lyg daiktai ar nuotraukų herojai išlipa iš viršelio. Kviesdama visos Lietuvos skaitytojus kurti ir dalintis savo veidaknygėmis, biblioteka ieško kūrybiškiausių bei originaliausių skaitytojų, mėgstančių iššūkius.

Štai keletas patarimų:

  1. susirask knygą iš savo lentynos, kurioje būtų veidas ar veido dalis (gali būti augintinis, namų aplinkos detalė ir panašiai);
  2. atsistok priešais veidrodį ir pabandyk pritaikyti sau. Svarbu, kad veido dydis, spalvos ir rūbai daugmaž atitiktų knygoje esantį vaizdą;
  3. jei pavyko tiksliai pritaikyti, pasiimk telefoną, įsijunk priekinę kamerą ir nusifotografuok (jei šalia turi kas galėtų tave nufotografuoti, paprašyk pagalbos). 

Visą karantino laikotarpį siųsk veidaknyges su komentaru mums el. paštu info@biblioteka.lt ir Jūsų nuotrauką paskelbsime KMSVB Facebook galerijoje. Kūrybiškiausi autoriai bus įvertinti!!!! 

#veidaknygių galerija

LNK žinių reportažas apie šią iniciatyvą (2020 m. balandžio 19 d.)

15min.lt / Kūrybingi laisvalaikio rašytojų sveikinimai bibliotekininkams: skleidžia knygos viršelio iššūkį (2020 m. balandžio 22 d.)