Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Klaipėdos krašto Kazimierų bendrija ir Hermano Zudermano gimnazija kiekvieną pavasarį organizuoja piešinių parodą-konkursą, skirtą lietuvių liaudies tradicijų ir etnokultūros puoselėjimui. Šių metų tema – „Kaziuko svajonė 2020“. Konkursas skirtas ypatingai vaikų meninei saviraiškai – pamąstykite, kiek daug telpa žodyje svajonė.

„Esame dėkingi bibliotekos bendruomenei, palaikančiai geras idėjas ir puoselėjančiai jaunimo kūrybą. Smagu, kai klaipėdiečius ir miesto svečius džiugina paroda, išeksponuota bibliotekos languose. Kaziuko mugės metu (ir ne tik) linksma vaikui, stypčiojančiam muzikos ritmu ir senoliui, drožančiam medinį šaukštą...“ – sako parodos organizatoriai.