Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius (J. Janonio g. 9)

Kovo 21 d. 11 val. grafikė Toma Šlimaitė-Bubelienė kviečia susipažinti ir išmėginti grafinės monotipijos techniką.

Monotipija – viena iš grafikos technikų, kuriai spaudos formos (klišės) nereikia nei graviruoti, nei raižyti. Ši technika priskiriama prie plokščiaspaudės, nes piešinys atspaudžiamas nuo neorganinio stiklo plokštės.

Grafinė monotipija teikia daug galimybių eksperimentuoti, o kiekvienas sukurtas darbas yra unikalus. Širdžiai mielą vaizdą pieštuku piešime ant popieriaus, uždėto ant spaudos dažais užvoluotos plokštės.

Atkėlus lapą nuo plokštės, jūsų piešinys sodriomis linijomis, netikėtomis dėmėmis ir tonais atsispaus veidrodiniu principu.

Kviečiame dalyvauti! Visomis priemonėmis pasirūpins edukatorė.

Dalyvių skaičius ribotas (10).

Būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 314730 arba el. paštu menas@biblioteka.lt.

Dalintis Facebook'e