Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9)

Sausio 23 d. 17.30 val. leidinio „Klaipėda: alternatyvus miesto gidas“ pristatymas. Renginyje dalyvauja knygos autorė Kristina Sadauskienė, iliustruotoja Viktorija Dambrauskaitė bei jūrų kapitonai.

Autorė knygoje „Klaipėda: alternatyvus miesto gidas“  fiksuoja šiandieninio miesto paveikslą, supažindina su nekilnojamu kultūros paveldu, svarbiausiais pastatais ir objektais. Skaitytojams siūlomi miesto tyrinėjimo maršrutai, o tekstuose prabyla daug įvairių sričių ekspertų – nuo architektų iki istorikų, gamtininkų ir jūrinių sričių mokslininkų, kapitonų ir gidų. Knyga skirta plačiajai visuomenei, visiems keliaujantiems į Klaipėdą ir net jos gyventojams. Skaityti daugiau...

Knyga yra konkurso „Klaipėdos knyga 2019“ nominantė. Kviečiame balsuoti ir rinkti Populiariausią metų knygą!

Dalinis Facebook'e