Sausio 13 d. 18 val. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos politikos forumas „Ar valdžios partijoms pavyks sau palengvinti kelią į kitą Seimą?“. Renginį tiesiogiai stebėti kviečiame artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje.

Iki Seimo rinkimų – mažiau nei metai, valdančiųjų populiarumas krenta, tačiau šie rado būdų kaip palengvinti savo kelią į kitą valdžią. Ar Seimo daugumai pavyks atmesti prezidento veto rinkimų įstatymo pataisoms? „Lietuvos politikos forumas“ su partijų lyderiais bei politikos ekspertais – sausio 13-ąją, balsavimo dėl prezidento veto išvakarėse.

Forumo dalyviai:

• Gintautas Paluckas, Lietuvos socialdemokratų partija
  • Monika Navickienė, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
  • Gediminas Kirkilas, Lietuvos socialdemokratų darbo partija
  • Agnė Širinskienė, Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga
  • Valdemaras Tomaševskis, Lietuvos lenkų rinkimų akcija – krikščioniškų šeimų sąjunga
  • Viktorija Čmilytė-Nielsen, Lietuvos Liberalų sąjūdis
  • Artūras Paulauskas, Visuomeninis politinis judėjimas „Pirmyn, Lietuva“
  • Naglis Puteikis, Centro partija – Gerovės Lietuva
  • Povilas Mačiulis, Prezidento vyriausiasis patarėjas
  • Mažvydas Jastramskis, VU TSPMI politologas

Diskusiją moderuoja žurnalistas Edmundas Jakilaitis.