Lapkričio 18 d. 18 val. Anykščių viešojoje bibliotekoje vyks Lietuvos politikos forumas „Kokia turėtų būti Lietuvos Rytų politika?“. Renginį tiesiogiai stebėti kviečiame artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje.

Iki Astravo atominės elektrinės reaktoriaus įjungimo dar keli mėnesiai, bet tarptautinių santykių temperatūra jau kuris laikas gerokai įkaitusi. Prezidentas Gitanas Nausėda ragina pradėti dialogą su Baltarusija, tačiau kritikai tai vadina tiesiog naivia ir mėgėjiška užsienio politika. Kokie Lietuvos ir Baltarusijos santyiai yra palankiausi Lietuvai? Kaip keičiasi Lietuvos ir Ukrainos santykiai pasikeitus abiejų šalių prezidentams? Kokia apskritai turėtų būti Lietuvos Rytų politika? Apie visai tai – ekspertų diskusija Lietuvos politikos forume Anykščiuose.

Forumo dalyviai:

• Linas Kojala, Rytų Europos studijų centro direktorius
  • Emanuelis Zingeris, Seimo užsienio reikalų ir Europos reikalų komitetų narys
  • Marius Laurinavičius, Vilniaus politikos analizės instituto vyriausias analitikas
  • Raimundas Lopata, VU TSPMI profesorius

Diskusiją moderuoja žurnalistas Edmundas Jakilaitis.