Lapkričio 4 d. 18 val. Plungės viešojoje bibliotekoje vyks Lietuvos politikos forumas „Kaip pakilti iš moralinio dugno politikoje?“. Renginį tiesiogiai stebėti kviečiame artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje.

Seimo politinio teatro repertuare, pastaruoju metu, po dramą vos ne kasdien. Vietoje rimtų diskusijų svarbiausiais valstybei klausimais – politinės rietenos ir sostų karai.
Ar politikai jau pasiekė moralinį dugną? Kaip keisti padėtį ir ką daryti, kad po kitų rinkimų situacija nesikartotų?
Atvirame forume apie visa tai bus diskutuojama su akademikais, sociologais, apžvalgininkais ir politikais.

Forumo dalyviai:
Rima Urbonaitė, Mykolo Romerio universiteto politologė
Rasa Ališauskienė, sociologė, rinkos tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ vadovė
Andrius Kubilius, Europos parlamento narys
Vytenis Povilas Andriukaitis, kadenciją baigiantis Europos komisijos narys
Vytautas Bruveris, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas

Diskusiją moderuos žurnalistas Edmundas Jakilaitis.