Sveikatos apsaugos ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, toliau tęsia gyvenimo būdo pokyčių eksperimentą „Gyventi sveikai – gera!“.

Spalio 29 d. 11 val. tiesioginės transliacijos „Gyventi sveikai – gera!“ metu bus kalbama apie tai, kokių sveiko gyvenimo būdo pokyčių pavyko pasiekti dainininkei Inetai Puzaraitei-Žvagulienei ir verslininkei bei kūrybininkei Julijai Žižei. Ar padedant medikų komandai joms jau pavyko suformuoti naujus įgūdžius? Ką jos patartų visiems, norintiems pradėti gyventi sveikiau?

Taip pat transliacijos metu psichologė Daiva Gaidukevičienė patars, kodėl svarbu rūpintis ne tik fiziniu kūnu, bet ir psichine būsena.

Transliaciją tiesiogiai stebėti kviečiame artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje.

Transliacija rengiama bendradarbiaujant su LR sveikatos apsaugos ministerija, kuri įgyvendina Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“.

Rugsėjo 6 d. vyko gyvenimo būdo pokyčių eksperimento „Gyventi sveikai – gera!“ pristatymo transliacija. Tranliacijos įrašas.