Spalio 25 d. 11 val. akcijos „Senjorų dienos internete“ tiesioginė transliacija „Išmanusis daržas“. Ruduo – tai metas, kai daržai ir sodai ruošiasi žiemos miegui, o Jūsų laukia daugybė užduočių, todėl geriausia jas sudėlioti prioritetine tvarka. Apie sodo paruošimą žiemai, patarimais ir rekomendacijomis, su Jumis mielai dalinsis Dr. Algirdas Amšiejus. Neturite erdvės daržininkavimui? Papasakosime, kaip internetas, meilė daržui, sodui ir turima žemė sujungia bendruomenes.

Teminės akcijos „Senjorų dienos internete“ metu, spalio 21–25 d., projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengia internetinius seminarus, kuriuos kasdien nuo 11 val. kviečiame žiūrėti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), užduoti klausimus ir kartu su bibliotekininkais, atliekant praktines užduotis, pagilinti žinias. Internetinių seminarų metu savo sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinsis žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose.

Akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Daugiau informacijos apie kitas akcijos „Senjorų dienos internete“ transliacijas.