Spalio 24 d. 11 val. akcijos „Senjorų dienos internete“ tiesioginė transliacija „Bendravimo mados“. Ar prisimenate savo pirmąjį kvietimą į pasimatymą? O ar žinote kaip tai vyksta šiandien? Per transliaciją aptarsime šiuolaikinius, skaitmeninio bendravimo būdus, tendencijas. Dalinsimės patarimais kaip socialiniuose tinkluose bendrauti ne tik smagiai, bet ir saugiai, o transliacijos pabaigoje paskelbsime senjorams skirtą konkursą!

Teminės akcijos „Senjorų dienos internete“ metu, spalio 21–25 d., projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengia internetinius seminarus, kuriuos kasdien nuo 11 val. kviečiame žiūrėti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), užduoti klausimus ir kartu su bibliotekininkais, atliekant praktines užduotis, pagilinti žinias. Internetinių seminarų metu savo sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinsis žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose.

Akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Daugiau informacijos apie kitas akcijos „Senjorų dienos internete“ transliacijas.