Rugsėjo 23 d. 18.00 val. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos politikos forumas „Kaip nemaitinti populizmo?“kurį kviečiame stebėti per tiesioginę transliaciją artimiausioje bibliotekoje.

„Daug duosime ir mažai imsime, sukčius išvaikysime ar susodinsime, blogybes uždrausime, visus silpnus apginsime. Mes žinome, kaip greitai išspręsti didžiausias problemas” – jei to dar negirdėjote, tai tuoj išgirsite, juk nauji rinkimai į Seimą artėja.
Ar populizmas gali būti nepopuliarus?
Kiek dar laiko reikia visuomenei, kad pradėtų valdžią rinktis pagal jau nuveiktus darbus, o ne pagal pažadus? Kaip turi keistis partijos, kad populistai sulauktų mažiau dėmesio? Koks žiniasklaidos vaidmuo?
Ką daryti, kad nemaitintume populizmo?
Apie tai atvira akademikų, ekspertų bei politikų diskusija „Lietuvos politikos forume“.

Forumo dalyviai:
Mažvydas Jastramskis, VU TSPMI docentas, politologas
Ingrida Šimonytė, Seimo narė, ekonomistė
Rolandas Barysas, Dienraščio „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius
Lauras Bielinis, VDU profesorius, politologas

Diskusiją moderuos žurnalistas Edmundas Jakilaitis.