Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9)

Rugsėjo 17 d. antradieniais 16-18 val. Užsiėmimai jaunuoliams: Kultūros paveldo objektai – minecraft pasaulyje arba programuok su minecraft!

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka rugsėjo mėn. pradeda naują edukacinę programą 10-14 metų moksleiviams „Kultūros paveldo objektai – Minecraft pasaulyje“ ir kviečia jaunuolius programuoti pačiu smagiausiu būdu perkuriant Minecraft žaidimą. Kviečiame registruotis tel. (8 46) 314728 arba jaunimas@biblioteka.lt Užsiėmimai vykdomi įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Inovacijų laboratorija rytdienos kartai“.
Moksleiviai taip pat susipažins su JavaScript programavimo pagrindais, kurie ne tik smagūs, tačiau gali padėti išmokti kitas programavimo kalbas ateityje! Kiekvienas dalyvis prisidės atkurdami Klaipėdos miestą Minecraft viduje bei susipažins su asmeniniu pagalbininku – ROBOTUKU!

Pažadink savyje išradėją!

Projekto partneris „Robotikos mokykla“.