Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Rugsėjo 19 d. 17.00 val. svečiuosis kultūros paveldo, senųjų kaimų, urbanistikos ir kraštovaizdžio tyrinėtojas, architektas dr. Martynas Purvinas

Paskaitos „Klaipėda ir klaipėdiškiai istorijos verpetuose“ metu išgirsite įdomių ir įvairių faktų apie eilinių žmonių gyvenimą praeityje, anuometinius savotiškumus, kurie dabar pamiršti ar visai nežinomi, prieštaringai susiklosčiusius žmonių likimus. Prisiminsime senuosius krašto gyventojus, tapdavusius jūrininkais ir nuplaukdavusius iki Japonijos ar Australijos – dar tais laikais, kai daugelis lietuvių nebuvo jūros net matę... Apžvelgsime dr. M. Purvino 2015 ir 2017 m. išleistas knygas „Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais“ (I ir II knygą), taip pat kalbėsime apie dar tik rengiamą knygą apie Klaipėdos apylinkes.