Rugsėjo 9 d. 18.00 val. kviečiame stebėti Lietuvos politikos forumą „Ar lietuvai reikalinga vieninga strategija?“.

Kaip žinoti ar teisinga kryptimi juda valstybė, įvertinti jos pažangą ir raidą? Verslo organizacijoje atsakymas būtų paprastas: tam reikalinga aiški strategija, su iškeltais konkrečiais tikslais ir uždaviniais. Taip pat, numatytais pažangos vertinimo kriterijais, atliekamu nuolatiniu monitoringu. Strategija vieninga, jos įgyvendinimo siekia visi organizacijos nariai.

O kaip yra valstybėje? Valstybės, kaip organizacijos, veikla yra labai plati. Šiuo metu Lietuvoje yra apie trisdešimt skirtingų, ilgos trukmės strateginio planavimo dokumentų. Viena pagrindinių šiame sąraše – „Lietuvos pažangos strategija 2030“. Deja, panašu, kad jos turinys žinomas tik strategijos autoriams.

Taigi, ar Lietuvai reikalinga vieninga strategija, apie kurią žinotų ir ją įgyvendintų visi – nuo valstybės vadovo iki eilinio valstybės tarnautojo? Kviečiame į atvirą forumą, kuriame šį klausimą įvairiais pjūviais analizuos savo sričių profesionalai, viešojo ir privataus sektoriaus atstovai, akademikai.

Forume dalyvauja:

• Petras Masiulis, Tele2 generalinis direktorius Baltijos šalims, metų vadovas;
  • Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius;
  • Robertas Dargis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas
  • Simonas Krėpšta, Ekonominės ir socialinės politikos grupės vadovas, Respublikos Prezidento vyriausiasis patarėjas
  • Dovilė Burgienė, „Walless“ vadovaujanti partnerė, viena asociacijos „Lyderė“ steigėjų
  • Renginį moderuoja žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Turi klausimų, o gal pasiūlymų? Ateik, klausk, dalyvauk!

Jei negalite atvykti, renginį tiesiogiai stebėkite per LAISVĖS TV, DELFI TV, Lietuvos ryto televiziją, ar bibliotekoje.

Organizuoja Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.