Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Birželį įsibėgėjusį kultūrinių renginių ciklą „Pėdink į Girulius“ rugpjūčio 28 d., trečiadienį, 18.00 val. vainikuos Liubos Nazarenko gražiausių romansų vakaras.

Romansai – vienas populiariausių žanrų, kuris niekaip neapsieina be meilės išgyvenimų. Šios dainos – jausmingi dainuojamieji eilėraščiai, kuriuose sutelpa viskas, kas paliečia jautriausias sielos gelmes. Turbūt todėl literatūrologė, profesorė Viktorija Daujotytė viename iš mokyklinių vadovėlių romansus pavadino dainomis apie sopulius.

Liuba Nazarenko dėl savo ypatingai šilto, aksominio balso ir nuoširdaus jausmingo dainavimo pelnytai tituluojama romansų karaliene. Meilės dainos atlikėją lydėjo nuo vaikystės.

Viename interviu Liuba sakė: ,,Toks yra mano likimas, tokia manoji romantinė prigimtis. Romansus namuose girdėjau nuo vaikystės, tai buvo natūrali aplinka, kurioje juos dainavo visi. Metams bėgant, romansų žanras mane visiškai pasigrobė, – kuo vyresnis daraisi, tuo labiau supranti, kiek gyvenimo tiesos ir išminties juose yra. Tai muzika – apie išgyvenimus, apie jausmus, apie meilę“.