Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Rugpjūčio 30 d. 17 val. kviečiame į Violetos Petraitienės knygos "SAVĘS IR VISATOS PAŽINIMO LINK III” pristatymą.

Tai – trečioji Violetos Petraitienės, moters, priimančios informaciją iš Pakylėtųjų Valdovų knyga. Pakylėtieji Valdovai – tai Didžiosios Dvasios, baigusios savo gyvenimą Žemėje ir kantriai mokančios žmoniją pačių svarbiausių dalykų, dosniai dalijančios informaciją per pasirinktus žmones – kanalus. Šiuo kanalu buvo lemta tapti ir Violetai. Laiškai, padiktuoti aukščiausiojo sąmoningumo būtybių – Sanat Kumaros, Alhėjos, Bernardino, Jėzaus – alsuoja pagarba ir meile kiekvienam žmogui, tikėjimu, kad mes, gyvenantieji fiziniame pasaulyje, Žemės planetoje, galime joje sukurti stebuklingą gyvenimą. Tereikia atrasti didžiąsias Tiesas ir jomis gyventi, kantriai kasdien jomis spalvinti savo būties piešinį.

Pakylėtųjų Valdovų laiškai, kuriuos jau daugiau kaip dešimtus metus energetiniu kanalu gauna ir užrašo Violeta Petraitienė, suteikia esminių žinių apie pasaulio ir žmogaus kilmę, sandarą, dvasinę evoliuciją, tarpusavio ryšius, sielos paskirtį ir tikslus. Laiškuose daug informacijos apie Dieviškąją energiją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Meilę iš kurios esame sutverti ir kurion visi sugrįšime. Tai knyga, prikelianti sielą iš miego materiniame pasaulyje, primenanti jai tai, ką buvo pamiršusi per daugybę įsikūnijimų. Dvasiškai pabudusiems žmonėms Pakylėtųjų Valdovų laiškai įtvirtins žinojimą, kad einama teisingu keliu. Dar ieškantiems kelio jie gali tapti įvykiu, radikaliai pakeisiančiu gyvenimą. To siekia ir dvasinės, aukštųjų dimensijų būtybės, ir autorė.

“Visų mūsų siekis vienodas – išreikšti Dievo Tiesą. Ir kiekvienas mėginame tai daryti pagal savo galimybes. Jūs Žemėje, mes – subtiliajame pasaulyje.” Viešpats Surja.