Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Liepos 31 d., trečiadienį, 18.00 val. laukia smagus susitikimas su rašytoju, prozininku, eseistu, Lietuvos rašytojų sąjungos nariu Vytautu Čepu. Ištraukas iš V. Čepo romanų skaitys aktorius Adomas Stančikas, saksofonu gros Algis Kilis.

Klaipėdiečiai psichologą Vytautą Čepą labiau pažįsta kaip politiką, Lietuvos ir miesto visuomenės veikėją, o kaip kūrėjas, kaip talentingas publicistas ir rašytojas, Vytautas minimas rečiau. V. Čepo kūrybinėje bibliografijoje daugiau nei 1500 įvairiausių publikacijų spaudoje, kelios publicistikos knygos: „Grumingas: nuo aušros iki sutemų“ (1998 m.), „Ružavo vilko ilgesys“ (2004 m.), „Plepalai, arba Gyvenimo keistenybės“ (2014 m.); du solidūs romanai: „Po saule keičiasi tik laikas“ (2008 m.), iškeliantis į viešumą visą to meto absurdo filosofiją, ir „Vienišų moterų meilė: žvirbliai prausiasi dulkėse“ (2012 m.) – romanas apie prieštaringai ir tragiškai susiklosčiusius žmonių likimus; dokumentinė apybraiža „Kitokių žmonių miestas: Klaipėdos miesto savivaldybė 1990–1995 metais“ (2015 m.) – linksmi nutikimai iš pirmosios jau nepriklausomoje Lietuvoje veikusios Klaipėdos miesto tarybos ir valdybos, dirbusios 1990–1995 metų laikotarpiu.

V. Čepas – vienas iš Klaipėdos Sąjūdžio steigėjų, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Seimo narys. 2000 m. jis pelnė garbingą apdovanojimą, kuris suteikiamas už nuopelnus atkuriant ir įtvirtinant Lietuvos nepriklausomą valstybę – Lietuvos nepriklausomybės medalį.