Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

Pernai per vasarą bibliotekoje organizavome parodą „Kai mažyliai užmiega...“. Jos darbų autorės – kuriančios mamos. Labai džiaugiamės, kad ši idėja sulaukė didelio mamyčių susidomėjimo ir palaikymo. Šiemet tęsiame idėją ir kviečiame mamytes, kurios mezga, siuva ar kuria kitokius rankdarbius savo ar kitų vaikučiams, prisijungti prie parodos! Jo tikslas – visuomenei pristatyti kuriančias mamas, suteikti joms galimybę reklamuoti savo veiklą, semtis minčių, o galbūt ir įsigyti norimą daiktelį.

Llankytojai galės pamatyti įvairių mamų rankomis kurtų kūdikiams ir vaikams skirtų aksesuarų, žaislų ir mielų namų interjero detalių. Tad visi, ieškantys būdų, kaip papuošti savo mažuosius ar dekoruoti jų kambarius, yra kviečiami apsilankyti parodose.

Parodų ciklą „Kai mažyliai užmiega...“ tęsia Jūratė Muravjova (Facebook "Jur Mur") ir Kristina Mikšienė į kompaniją pasikvietusi vaikučio auklytę-kaimynę Juliją Pupšytę („Knitt by Julia“).

Pastarasis duetas pristato rankdarbius ne tik vaikučiams, bet ir besilaukiančioms mamytėms. Ekspozicijoje rasite megztų užklotų, megztukų bei kambario dekorui skirtų dirbinių.

O Jūratės hobis prasidėjo nuo šlepečių vėlimo. Vėliau jis peraugo į žaislų vėlimą, kaip vaikų emocijų atskleidimo priemonę. Veltas lėlių teatras gelbsti atskleidžiant vaiko jausmus, minkšti velti žaisliukai – puikus migdukas ar geras draugas.

Visi eksponatai – šių mamų laisvalaikio rezultatas. Jų parodą Pempininkų bibliotekoje galite apžiūrėti nuo liepos 9 iki 22 dienos.

Šis parodų ciklas vyks iki rugpjūčio 20 d. Visoms parodos dalyvėms ir jų artimiesiems biblioteka dovanos baigiamąjį renginį. Tikimės, kad šis renginys taip pat bus proga mamoms susipažinti, pasidalinti patirtimi ir galbūt apsikeisti kontaktais – mažylių auginimo džiaugsmų bei rūpesčių mainams.