Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Prieškalėdinis laikotarpis – tai metas, kuomet dažniau nei įprastai galvojame, kaip pamaloninti artimuosius, kokia dovana juos nustebintų. Kartais su nerimu imame laukti artėjančių susitikimų prie šventinio stalo ar apima liūdesys, nes šventes šiais metais teks sutikti vienam. Vis dažniau mintyse ima sukti žodelis „reikia“ ir tuo pačiu prisiminimai, kokie šie metai buvo.

Atrodo, kad per šį trumpą laikotarpį turi suspėti tai, ko nespėjai per visus metus: pasipuošti namus, nupirkti dovanas, gražiai padekoruoti stalą, pasakyti visiems, kad brangini, įgyvendinti tai, ką buvai sau pažadėjęs ir dar susiplanuoti ateinančius metus. Nuo šio šurmulio ima suktis galva ir kartais sunku suprasti iš kur, bet atsiranda ir didesnis nuovargis.

Kad būtų lengviau išgyventi šventinį šurmulį, svarbu jo metu pasirūpinti ir savimi. Todėl paskaitos „Kaip nepamesti savęs šventiniame šurmulyje?“ metu kalbėsime:

• kaip pasirūpinti savimi šventiniame laikotarpyje;
• kaip nerimą transformuoti į energiją veikti;
• kaip įveikti atsiradusį emocinį valgymą;
• kaip drąsiai pasakyti „ne“;
• kaip pasirengti maloniems, bet kartais varginantiems susitikimams su artimaisiais.

Paskaitą ves šeimos psichologė AURELIJA ANANJEVAITĖ.
Susitinkame gruodžio 20 d. (antradienį) 17.30 Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A).

Renginys nemokamas. Informavimo tikslais renginys gali būti fotografuojamas ir/ar filmuojamas.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1331839570898246