Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Gruodžio 21 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuleio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks susitikimas su kunigu Antanu Saulaičiu ir LRT žurnaliste Aurelija Savickiene apie knygą „Misionierius. Antanas Saulaitis – žmogus, kuris visada šypsosi“.

Tėvą Antaną Saulaitį būtų galima vadinti kunigu be sutanos: jis nepataikauja Bažnyčiai, nesmerkia tų, nuo kurių nusisuka kai kurie dvasininkai. Jis niekada nepameta savo tikėjimo kelio, net kai išbandymai, atrodo, ne žmogaus jėgoms. Tėvas Antanas žino, kokia sprangi pabėgėlio duona, kokia ta tikroji Amerika, kurioje doleriai ant medžių neauga. Kaip atrodo akistata su mirtimi, kai akimirksniu turi reaguoti ir išsigelbėti.

Knyga „Misionierius. Antanas Saulaitis – žmogus, kuris visada šypsosi“ – tai vieno žmogaus istorija – ne tik apie misijas Brazilijoje, o ir apie visą gyvenimą teiktas dovanas kiekvienam, nepaisant rasės, lyties, tautybės ir net tikėjimo.
„Mintys, įvykiai, išgyvenimai, klausimai, mįslės – visa tai užrašoma su viltimi, kad bus naudinga ir įdomu Dievo ir žmonių akivaizdoje susidarant savą požiūrį į gyvenimą, ieškant šviesos, vilties ir paguodos“ – kunigas Antanas Saulaitis.

Dalintis: https://fb.me/e/3cAcxFa2i