Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Gruodžio 15 d. 17.30 val. maloniai kviečiame į Gerumo akciją – koncertą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje, adresu Turgaus g. 8!

Renginio metu skambant ansamblio „Oboe con Archi“ klasikinei muzikai kviesime prisidėti prie Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ senyvo amžiaus žmonių gerovės – mainais gaunant su meile pagamintų suvenyrų!

Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ senyvo amžiaus žmonių padalinys klaipėdiečių, o ypač pačių senjorų, yra vadinamas „senelių darželiu“. Tai jaukūs, šilti, meniškai išpuošti jų antrieji namai, kuriuose senoliai užsiima menine veikla: neria, mezga, lipdo, daro koliažus, piešia.

Seneliai savo rankdarbiais, tvariais ir meniškais papuošimais dekoruos knygų namus – biblioteką. Ištieskime ir mes šiltą draugišką ranką kūrybingiems žmonėms. Suaukotos lėšos bus skiriamos Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ senelių reikmėms. Šviesesnei ir gražesnei jų kasdienybei!

Su harmonija ir atvirumu širdyse pasitikime Kalėdas Klaipėdos Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje.

Dalintis: https://fb.me/e/5juKWFu5w
Informavimo tikslais renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas!