Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Iki gruodžio 15 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) eksponuojama pirmoji sesių, Gertrūdos ir Aušrinės Ilgauskaičių, personalinė paroda „Spalvų supynės“. Mergaitės mokosi Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijoje „Varsa“ ir keramikos būrelyje „Vingutis“.

Mažosios menininkės yra ne vieno šalies ir tarptautinių konkursų laureatės bei prizininkės! Gertrūda pelnė laurus Makedonijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Lenkijoje, Aušrinė – Japonijoje, Prancūzijoje, sesės dalyvavo daugelyje Klaipėdos miesto ir Lietuvos konkursų.

2018 m. Aušrinė, o 2020 m. Gertrūda už pasiekimus kūryboje įvertintos Klaipėdos miesto mero padėkomis.

Parodos atidarymas gruodžio 6 d. 18 val.

Kviečiame aplankyti!