Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

2022 gruodžio 6 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) kviečiame į pirmąją sesių, Gertrūdos ir Aušrinės Ilgauskaičių, personalinę parodą „Spalvų supynės“. Mergaitės mokosi Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijoje „Varsa“ ir keramikos būrelyje „Vingutis“.

Mažosios menininkės yra ne vieno šalies ir tarptautinių konkursų laureatės bei prizininkės! Gertrūda pelnė laurus Makedonijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Lenkijoje, Aušrinė – Japonijoje, Prancūzijoje, sesės dalyvavo daugelyje Klaipėdos miesto ir Lietuvos konkursų.

2018 m. Aušrinė, o 2020 m. Gertrūda už pasiekimus kūryboje įvertintos Klaipėdos miesto mero padėkomis.
Paroda bus eksponuojama iki gruodžio 15 d.

Laukiame Jūsų!

Informavimo tikslais renginys gali būti fotografuojamas ir/ar filmuojamas.