Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Lapkričio 29 d., antradienį, 13.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) „Šiltų apsilankymų“ programa kviečia į nemokamą režisieriaus Andriaus Lekavičiaus filmo „Kernagis“ peržiūrą.

Šis filmas – pirmasis dokumentinis pasakojimas apie Vytautą Kernagį. Tai vieno garsiausių visų laikų Lietuvos artistų išpažintis. Visos jo kartos dienoraštis. Ir liudijimas, kad nepakeičiamų yra. Režisierius Andrius Lekavičius žiūrovus kviečia leistis į Vytauto Kernagio pasaulį, kuris pirmą kartą atveriamas intymaus ir nematyto šeimos archyvo dėka.

„Šitą filmą norėjau padaryti ne kaip paminklą, o kaip portretą. Paminklas paprastai būna ant pakylos, tu į jį žiūri iš apačios į viršų, tarsi aukštindamas, o portretas paprastai kabo akių lygyje ir ryšys čia yra betarpiškesnis. Nuo pat pradžių norėjosi parodyti žmogų – ne maestro, ne žvaigždę,“ – sako dokumentinio filmo „Kernagis“ režisierius Andrius Lekavičius.

Kino filmas – nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama.

Kviečiame dalyvauti!