Vieta:  KMSVB Vaikų padalinys (Danės g. 7)

dramokr.jpg

Lapkričio 19 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame šeimas su vaikais į patyriminę edukaciją „Ten, kur saulė šviečia“ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų padalinyje (Danės g. 7). Užsiėmimą veda Sanna Karosas – 5-ių vaikų mama, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos lektorė, buvusi LCC tarptautinio universiteto dėstytoja.

Pasitelkdami žaidimus, pokalbius, sensorinius patyrimus, bandysime suprasti, kas yra (ne)galia. Tyrinėsime: esame daugiau skirtingi ar panašūs, kokias galias turime kiekvienas iš mūsų? Geriau pažinsime saulytes – Dauno sindromą turinčius žmones.

Užsiėmimas rengiamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“, skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidedame prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatiname kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Užsiėmimas NEMOKAMAS.
BŪTINA REGISTRACIJA: tel. (8 46) 314719; el. paštu: vaikai@biblioteka.lt  arba FB žinute https://www.facebook.com/vaikaibiblioteka 

Dalintis https://fb.me/e/5PtO89UMT