Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Iki lapkričio 15 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) eksponuojma Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ auklėtinės AGNĖS MAŽEIKAITĖS personalinė paroda „Skrydis“. Mokytoja – Loreta Laurinavičienė.

A. Mažeikaitė – Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokinė, kuri dailės studiją „Varsa“ lanko nuo antros klasės. Dalyvauja tarptautiniuose konkursuose, yra išbandžiusi jėgas ir respublikinėje dailės olimpiadoje, kur tapo laureate. Nors mergina ateities su daile nesieja, įvardindama ją kaip pomėgį, originalumu ir profesionalumu žavintys darbai sulaukia teigiamų vertinimų ir paskatinimo kurti toliau.

Parodos atidarymas spalio 27 d. 18 val. Renginio akimirkos

Kviečiame apsilankyti!