Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Spalio 27 d., ketvirtadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) atidaroma Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ auklėtinės AGNĖS MAŽEIKAITĖS personalinė paroda „Skrydis“. Mokytoja – Loreta Laurinavičienė.

A. Mažeikaitė – Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokinė, kuri dailės studiją „Varsa“ lanko nuo antros klasės. Dalyvauja tarptautiniuose konkursuose, yra išbandžiusi jėgas ir respublikinėje dailės olimpiadoje, kur tapo laureate. Nors mergina ateities su daile nesieja, įvardindama ją kaip pomėgį, originalumu ir profesionalumu žavintys darbai sulaukia teigiamų vertinimų ir paskatinimo kurti toliau.

Paroda eksponuojama iki lapkričio 15 dienos.

Kviečiame apsilankyti!