Vieta:  KMSVB Meno skyrius (J. Janonio g. 9)

dramokr.jpg

Lapkričio 5 d., šeštadienį, 13 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) atidaroma Antano Garjono tapybos darbų paroda „Dabarties nuotaikos“.

Parodos eksponavimo laikas 2022 11 05-30.

Antano Garjono tapybos nepavadinsi abstrakčia, jo tapybos darbuose įžvelgiamos figūros ar bent jau užčiuopiami jų kontūrai, tačiau, reikia pripažinti, kad menininko tapyba darosi vis abstraktesnė. Vis dažniau atsisakydamas siužetiškumo, tapytojas savo drobėse žongliruoja tik spalva ir forma. Kurį laiką Antano tapyboje vyravusius ramesnius spalvų tonus dabar keičia ryškūs sodrių spalvų deriniai ir netikėtos vaiskių spalvų improvizacijos. Bet menininkas puikiai suvaldo įsišėlusias spalvas ir drobėje išgauna harmoningą kolorito skambesį.

Aliejinė A. Garjono tapyba išsiskiria monumentaliomis geometrizuotomis formomis, ekspresyvia pastoziška tapymo maniera, sodria spalvine gama bei asociatyvia menine kalba.

Savo didelio formato drobėse dailininkas meistriškai transformuoja ir abstrahuoja gamtos ar urbanistinius peizažus. Pastaruoju metu Antano drobėse vis dažnesni ir jūriniai peizažai bei Klaipėdos vaizdai.

Apie personalines, grupines, tarptautines A. Garjono parodas daugiau informacijos: Virtualioje Klaipėdos krašto dailės galerijoje

Laukiame apsilankant lapkričio 5 dieną 13.00 val. Meno skyriaus galerijoje (J. Janonio g. 9).

Renginio akimirkos