Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 27 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame linksmai pramankštinti savo protą. Subūręs komandą, dalyvauk IQ kovose! Į komandą pakviesk šeimos narius, draugus ar kolegas ir sudalyvauk protų mūšyje online, kuriame dalyvaus komandos iš visos Lietuvos!

IQ kovos vyks spalio 27 d. 18 val. Iki tol suskubk registruotis!

Dalyvių registracija: komandų kapitonai turi užsiregistruoti ir prisijungti „IQ kovos” puslapyje adresu: https://www.iqkovos.lt/ . O tada užregistruoti savo komandą. Užsiregistravę komandų kapitonai el. paštu gaus visą informaciją apie žaidimo aplinką.

Jeigu žaidimo metu komandos nariai nėra kartu toje pačioje vietoje, jie tartis ir kontaktuoti gali savo turimomis interneto pokalbių programomis („Skype”, „Messenger” ir kt.), o komandos kapitonas IQ kovos sistemoje pateikia atsakymus į klausimus. Komandos nariams registruotis nereikia.

Patarimai:

  • Dalyvauti IQ kovose patogiausia, naudojant kompiuterį su patikimu interneto ryšiu.
  • Žaidimo metu nenaudokite jokių failų siuntimo ar IP keitimo programėlių.
  • Žaidimo metu neatidarinėkite kitų tinklapių.
  • Didžiosios/mažosios, lietuviškos/nelietuviškos raidės įtakos neturi, tačiau atsakyme stenkitės nepraleisti raidžių.
  • Jei suklydote raidę (mistype), arba manote, kad jūsų atsakymas taip pat teisingas, bet mes jo neužskaitėme – po žaidimo užpildykite pretenzijos formą.

Žaidimo rezultatai bus paskelbti: https://www.iqkovos.lt/web-results 

Geriausios komandos bus apdovanotos knygomis ir stalo žaidimais „Melagienos“!

Renginį globoja Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Lietuvos bibliotekų nuotoliniais #MIRsavaitė renginiais: https://bit.ly/MIRsavaite 

Dalintis: https://www.facebook.com/events/382272654020394