Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 25 d., antradienį, 19 val. kviečiame dalyvauti protmūšyje-viktorinoje „ŽINOJIMAS – TAI LAIMĖ!“ Pasitikrink, ar viską žinai, ir sužinok tai, ko dar nežinojai!

Žaidimą sudarys 2 turai po 20 klausimų. Žaidimo trukmė su pertrauka – 50–70 min.

Geriausi žaidėjai bus apdovanoti knygomis ir stalo žaidimais „Melagienos“!

Techninės dalyvavimo žaidime detalės:
* norint kokybiškai dalyvauti nuotoliniame protmūšyje žaidėjui reikia 2 įrenginių (telefono/planšetės/PC) su internetiniu ryšiu. Per vieną įrenginį galima stebėti tiesioginę transliaciją, o per antrą – dalyvauti žaidime.
Galima dalyvauti ir su 1 įrenginiu, bet tada tik dalyvausite žaidime skaitydami klausimus ir pateikdami atsakymus, bet nematysite transliacijos lango (arba jis veiks "background`e").

Norėdami stebėti žaidimo transliaciją:
Žaidimo video transliacija (transliacija prasidės 10 min iki numatytos oficialios pradžios) vyks čia: https://www.twitch.tv/protmusiaicom (*žaidėjas, norintis ką nors parašyti pokalbių kambaryje (chat), turės užsiregistruoti).

Norėdami dalyvauti žaidime:
Prisijungimas prie pačio žaidimo (tam, kad galėtumėte pateikti atsakymus į klausimus) vyks nuskanavus transliacijos ekrane esantį QR kodą arba į naršyklės adresų juostą įvedus transliacijoje nurodytą adresą.

Organizatoriai: www.protmusiai.com

Renginį globoja Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Lietuvos bibliotekų nuotoliniais #MIRsavaitė renginiais: https://bit.ly/MIRsavaite 

Dalintis: https://www.facebook.com/events/568186385066266