Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 26 d., trečiadienį, 15.30 val. kviečiame dalyvauti MENO AVILYS organizuojamoje nuotolinėje filmo „Kelionė ūkų lankomis“ (rež. Henrikas Šablevičius, 1973) peržiūroje ir diskusijoje Medijų ir informacinio raštingumo (MIR) savaitės proga.

Knygas mokomės skaityti nuo mažens, o filmus ir kitus audiovizualinius kūrinius žiūrime nesimokę. Ar tikrai jau gimstame gebėdami juos tyrinėti ir suprasti? Kas lemia, kad tą patį filmą kiekvienas iš mūsų gali suprasti skirtingai? Galiausiai, ar žinome legalias filmų bazes ir jomis naudojamės? Šiuos ir kitus medijų raštingumo klausimus svarstysime nuotoliniame seminare, pasitelkdami vieno filmo atvejo analizę.

Seminaro trukmė: 80 min. (10 min dokumentinis filmas, diskusija po filmo apie 70 min).

Dalyviai jungiasi į nuotolinę diskusiją per Microsoft Teams: https://surl.ms/11Nt 

Prasidėjus renginiui edukatorė pasidalins filmo nuoroda, kurią reikės įklijuoti į interneto adreso langelį ir pažiūrėti filmą kartu su bibliotekų bendruomene vienu metu. Po filmo peržiūros grįšime į Teams nuorodą, į bendrą diskusiją, kuri truks iki 16.30.

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Lietuvos bibliotekų nuotoliniais #MIRsavaitė renginiais: https://bit.ly/MIRsavaite.

Tiesiogines renginių transliacijas galima stebėti ir artimiausiame bibliotekos padalinyje (išskyrus spalio 26 d. – švaros diena).

Dalintis: https://www.facebook.com/events/668918107924470