Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 26 d., trečiadienį, 17 val. kviečiame dalyvauti tiesioginėje diskusijos „KAIP MUS PAVEIKIA DEZINFORMACIJA IR KAIP JAI ATSISPIRTI?“ transliacijoje.

Kokie psichologiniai veiksniai daro įtaką informacijos vertinimui, kodėl žmonės pasitiki arba nepasitiki medijomis ir kaip tai susiję su klaidingos informacijos dalijimusi? Visi šie klausimai bus atsakyti diskusijoje!

Diskusiją moderuoja: Džina Donauskaitė, Lietuvos žurnalistikos centro vadovė.

Dalyvauja: Darius Remeika, Vytauto Didžiojo universiteto doktorantas, DIGIRES projekto dalyvis, Lietuvos kariuomenės majoras.

Pasaulinės UNESCO medijų ir informacinio raštingumo (MIR) savaitės proga renginys tiesiogiai transliuojamas Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos (LNB) YouTube kanale. Nuoroda prisijungti: https://youtu.be/F6Qx3dglJZE 

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Lietuvos bibliotekų nuotoliniais #MIRsavaitė renginiais: https://bit.ly/MIRsavaite
Tiesiogines renginių transliacijas galima stebėti ir artimiausiame bibliotekos padalinyje (išskyrus spalio 26 d. – švaros diena).

Dalintis: https://www.facebook.com/events/3301536900084147